PrenÁjom kancelárie s vonkajšou predajnou plochou

Ponúkame na prenájom kanceláriu spolu s vonkajšou predajnou plochou

Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza v areáli firmy BÚRAN, s.r.o. na Novozámockej ulici č. 15. Ide o atraktívnu lokalitu asi 2km od centra Nitry na hlavnej ceste smerom do Ivánky a Nových Zámkov s výborným prístupom a množstvom okoloidúcich perspektívnych zákazníkov. (Pozn.: Predmet činnosti nájomcu nesmie byť rovnaký alebo podobný ako predmet činnosti prenajímateľa.)

Do kancelárie sa vchádza z vonkajšej predajnej plochy samostatným vchodom (nové plastové dvere a okno). Kancelária má rozmery 4,40x4,60m, omietka aj maľovka je nová, na zemi je plávajúca podlaha, na stenách sú dátové zásuvky na pripojenie do LAN a internetu, na zadnej stene je príprava na kuchynský drez. Z kancelárie je vstup do WC.

Medzi cestou a kanceláriou sa nachádza vonkajšia predajná plocha s rozmermi cca 16,8x8m. Plocha je vysypaná jemným kameňom a je na ňu priamy prístup z hlavnej cesty cez bránu a bránku.

Označenie firmy nájomcu môže byť v prípade požiadavky zo strany nájomcu umiestnené na vonkajšej strane plota, kde bude dobre viditeľné z cesty.

V prípade bližšieho záujmu si môžete kanceláriu a vonkajšiu predajnú plochu pozrieť v pondelok až piatok od 7:30 do 16:00. V uvedený čas stačí prísť a ohlásiť sa u p. Gubu (vedúci prevádzky s hutným materiálom). 

Michal BÚRAN

0905 979 832

krskany@buran.sk    

V prípade ďalšieho záujmu kontaktujte:

BÚRAN, s.r.o.

Dom na prenájom—Novozámocká 11

Plocha na prenájom—Novozámocká  15